Movieweb Box Office Nowe filmy PomocCzy Benedict Cumberbatch dołączy do uniwersum Star Wars i zagra Wielkiego Admirała Thrawna? Aktor komentuje


Aktor popularny z takich ról jak Doktor Strange czy Sherlock Holmes od dawna był faworytem fanów jeśli chodzi o to, kto mógłby wcielić się w niebieskoskórego wirtuoza jakim jest Thrawn. Temat znowu zyskał rozgłos, gdy dowiedzieliśmy się o powstaniu serialu o Ahsoce Tano, w którym admirał zadebiutuje w wersji aktorskiej. Czy możliwym jest, aby sugestie fanów zostały spełnione?

Właśnie o ten temat Benedict został zapytany w ostatnim wywiadzie dla Collidera. Odpowiedział następująco:


- To zdecydowanie nie. Nie ma szans, by pomalowali mnie na niebiesko. Niedawno zmieniałem powietrze w kolor niebieski. Nie, poważnie. Cenię sobie czas z moimi dziećmi i gdy myślę o siedzeniu na fotelu charakteryzacji, byciu malowanym na niebiesko i o czasu, który to zajmie łącznie ze zdejmowaniem. To po prostu... To nie jest odpowiedni czas w moim życiu na taką rolę.


Wygląda, że jak na ten czas, niestety się na to nie zapowiada, lecz jeśli nie Cumberbatch, to kto? W spekulacjach pojawia się również Lars Mikkelsen, który był głosem Thrawna w serialu animowanym - Star Wars Rebelianci, jednakże, tak jak w przypadku Benedicta, pozostaje nam się jedynie domyślać.

Film z odpowiedzią aktora:
Źródło: Collider

Wróć do strony głównej